Тортиків і букетиків не буде: Як будемо святкувати 8 березня

12 Листопада в 06:57  0  1519

На Вкраїні та у світіТортиків і букетиків не буде: Як будемо святкувати 8 березня

Концепція святкування 8 березня в Україні повинна повністю змінитися.

 

Таку думку висловив директор Українського інституту національної пам'яті, історик Володимир В'ятрович. За його словами, серед молодого покоління немає ностальгії за такими святами, як 8 березня.

 

"Що стосується 8 березня, то я думаю, що українське суспільство готове відмовитися від традиції його святкування. Зокрема, тому, що все більше українців розуміють, що ми не можемо жити в одному ритмі з державою-агресором. Ця синхронність у святкуванні з країною, яка намагається знищити нашу державу, є тим, що нас послаблює", - заявив В'ятрович.

 

"Не кажу, що 8 березня взагалі зникне з календаря, але думаю, що зміниться його ідея і концепція. Ми будемо говорити не про міжнародний жіночий день, а про день боротьби за права жінок, що є важливим для українського суспільства. Очевидно, в такому новому форматі абсолютно зайвим буде вихідний день, який перетворює це свято в "день тортиків і букетиків", - наголосив він.

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

 

Пологи (г.)