Пологівські підприємці збільшили сплату єдиного податку на 8,6 мільйона

18 Вересня в 12:39  0  118

На районіПологівські підприємці збільшили сплату єдиного податку на 8,6 мільйона

Підприємці спрощеної системи оподаткування, які обліковуються у Пологівському управлінні ГУ ДФС у Запорізькій області, за січень-серпень 2018 року сплатили до місцевих бюджетів майже 35 мільйонів гривень єдиного податку, що більш ніж на 8,6 мільйона перевищує показник відповідного періоду 2017 року.

 

Станом на 1 вересня 2018 року у Пологівському управлінні зареєстровано 1628 фізичних осіб-підприємців та 1244 юридичні особи, які є платниками єдиного податку. При цьому від юросіб надійшло 23,1 мільйона, у тому числі 21,4 мільйона – від агровиробників. Фізичні особи перерахували до місцевої казни 11,8 мільйона.

 

Пологівське управління нагадує, що з 11 вересня 2018 року зарахування платежів буде здійснюватися виключно на нові рахунки, за старими реквізитами платежі надходитимуть як нез’ясовані. Інформація про реквізити нових бюджетних рахунків розміщена на веб-порталі ДФС та суб-сайті фіскальної служби Запорізької області в рубриці "Бюджетні рахунки" ( http://sfs.gov.ua/byudjetni-rahunki, http://zp.sfs.gov.ua/byudjetni-rahunki).

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

СТРОЙОПТТОРГ_10_07_18.jpg

 

 

Пологи (г.)