80% освітян в області мають вакцинуватися від ковід

12 Серпня 2021 08:48  0  795

У регіоні80% освітян в області мають вакцинуватися від ковід

Таке завдання поставив голова облдержадміністрації Олександр Старух під час наради з головами районних державних адміністрацій та головами громад.


На сьогодні в Запорізькій області щеплення від COVID пройшли 86% медичних працівників. А от серед освітян показники набагато нижчі – щеплено лише 25% педагогів. Згідно ж постанов Уряду, якщо регіон вийде з «зеленої» зони епіднебезпеки, то працювати у звичному очному режимі дозволять лише тим навчальним закладам, де вакциновано 80% персоналу. Інші перейдуть на навчання в онлайн форматі.

 

Олександр Старух наголосив, що до нового навчального року запорізькі освітяни мають бути максимально підготовлені та зробити щеплення.

 

Ми маємо зробити все, аби мінімізувати всі ризики та нормально розпочати новий навчальний рік. Тому що онлайн навчання, яке ми змушені були водити минулої зими та весни, показало свої невтішні результати під час весняної сесії ЗНО. Так, більше третини випускників не змогли отримати по тестах з математики навіть оцінку “задовільно”. Тому робота з вакцинації має проводитись у кожному районі, у кожній громаді, на рівні кожної школи, - зауважив Олександр Старух.

 

Загалом у Запорізькій області з початку вакцинальної кампанії станом на ранок 10.08.2021 щеплено 137 244 осіб, у тому числі мають одне щеплення 60 045 осіб, закінчили вакцинацію (отримали 2 щеплення) – 77 199 осіб.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

3
Супер
2
Сміх
4
Жах
2
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)