Нафтогаз оприлюднив свій річний тариф на газ

26 Квітня 2021 07:59  0  1523

АктуальноНафтогаз оприлюднив свій річний тариф на газ

Чинних клієнтів автоматично переведуть на тарифний план Фіксований

 

Компанія Нафтогаз встановила річний тариф на газ у розмірі 7,96 за куб. м. Він діятиме з 1 травня 2021 року до 30 квітня 2022 року.

 

Минулого місяця ціна газу була нижче. Вона становила 6,99 гривні за метр кубічний. У прес-службі "Нафтогаз України" пояснили підвищення ціни зростанням вартості блакитного палива на європейських ринках і низькими запасами в сховищах Європи.

 

У компанії зазначили, що існуючі клієнти будуть автоматично переведені на тарифний план “Фіксований” з 01 травня 2021 року (згідно рішення НКРЕКП №572 від 07.04.2021).

 

Нові клієнти при підключенні до ГК “Нафтогаз України” можуть обрати тарифний план “Фіксований” в заяві на приєднання. Також у Нафтогазі пояснили, що клієнт може достроково припинити термін дії тарифу, якщо захоче перейти на інший.

 

Крім того, незалежно від тарифного плану, споживачі щомісяця повинні будуть сплатити рахунок за газ по факту споживання до 25 числа наступного місяця.

 

Клієнти, які мають пільги чи субсидії, можуть підключитись до тарифного плану “Фіксований”. Зміна тарифного плану не впливає на наявність чи нарахування пільг/субсидій.

 

З тарифним планом “Фіксований” можна легко та зручно розрахувати субсидії, оскільки ціна на газ є фіксованою на цілий рік.

 

У компанії Нафтогаз переконують, що з річним тарифним планом можна легко та зручно розрахувати субсидії, оскільки ціна на газ є фіксованою на цілий рік.

 

Також, компанія пропонує отримати додаткову знижку 1% в наступному місяці за сплату до 15 числа в особистому кабінеті або чат-боті.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

2
Супер
4
Сміх
12
Жах
19
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

IMG_8942.jpg

Пологи (г.)