70 учнів Пологівської громади відзначили грошовими винагородами.

28 Травня в 14:12  0  1378

Події міста70 учнів Пологівської громади відзначили грошовими винагородами.

Список учнів закладів загальної середньої освіти Пологівської міської ради для нагородження грошовими винагородами був затверджений на останньому засіданні виконавчого комітету Пологівської міської ради, яке відбулося 21 травня

 

В рамках І етапу даної програми постійно діючою комісією відділу освіти, молоді та спорту Пологівської міської ради, враховуючи критерії кандидатів за різними напрямками, проведено відбір учнів, які стали переможцями та призерами всеукраїнських олімпіад, конкурсів чи спортивних змагань.

 

Так, 4 учні, переможці міжнародного та Всеукраїнського рівнів спортивних змагань з пауерліфтингу, нагороджені грошовою винагородою у розмірі 1100 грн. кожний.

Ще 8 учнів, які стали переможцями обласного етапу інтелектуальних, спортивних та мистецьких конкурсів та змагань, нагороджені грошовою винагородою у розмірі 1000 грн. кожний.

 

 

Ученицю, яка приймала участь у багатьох різноманітних конкурсах, олімпіадах, стала переможницею обласного етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з української мови і літератури, німецької мови, обласного етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України, обласного етапу Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, має в своєму доробку ще багато інших інтелектуальних та творчих перемог, комісія вирішила нагородити грошовою винагородою у розмірі 4000 грн.

 

Під час ІІ етапу програми «Обдарована молодь» подання на нагородження учнів за успіхи у навчанні подавали директори шкіл громади.

 

За підсумками навчального року 32 учні, які мають високі досягнення у навчанні (10-12 балів), стали учасниками обласного етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів, конкурсів, змагань інтелектуального, спортивного, мистецького напрямів, нагороджені грошовою винагородою у розмірі 850 грн. кожний.

 

Також, 24 учні шкіл громади, які за підсумками навчального року мають задовільні показники у навчанні (8-12 балів), брали активну участь у суспільному житті школи, в обласних етапах Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів, конкурсів, змагань інтелектуального, спортивного, мистецького напрямів, нагороджені грошовою винагородою у розмірі 650 грн., кожний.

 

Грошові винагороди будуть перераховані з міського бюджету на рахунки, відкриті на ім’я нагороджених учнів у банківських установах. 

 

Окрім того, на виконкому затвердили список з 67 батьків, діти яких за результатами навчального року мають значні досягнення у навчанні та стали переможцями інтелектуальних, спортивних, мистецьких конкурсів та змагань для винесення подяки.

 

Слід зазначити, що вперше в міську програму «Обдарована молодь» включені учні сільських шкіл – навчальних закладів, які розміщені на територіях старостинських округів.

 

Раніше грошові винагороди отримували тільки учні міських шкіл.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

39
Супер
5
Сміх
4
Жах
6
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)