6 протоколів - наслідок нехтування небезпекою пологівцями

14 Липня в 08:47  0  1096

Події міста6 протоколів - наслідок нехтування небезпекою пологівцями

Днями працівники місцевої держпродспоживслужби провели перевірку пологівських підприємців на дотримання протиепідемічних заходів на території суб'єктів господарювання.

 

Які результати перевірки стосовно дотримання державної Постанови?


На виконання головного санітарного лікаря України Постанови 17, працівники пологівської держпродспоживслужби перевірили дотримання протиепідемічних заходів як у продовольчих так і у непродовольчих крамницях міста.

 

В результаті перевірки було оглянуто 19 об'єктів та складено 6 протоколів.


Серед основних порушень: відсутність інформаційно-попереджувальних табличок, підлогового маркування (стосовно рекомендованої відстані між покупцями), відсутність журналу температурних скрінів у працівників, тощо.


Працівників деяких закладів просто попередили, а на деяких відразу завели протоколи (за повною чи майже повною відсутністю необхідних заходів).

 

"В деяких магазинах на працівників держпродспоживслужби дивилися з подивом. Люди вже забули про небезпеку вірусного зараження.
Протоколи порушення складені згідно КУпАП, ст 118. Розмір штрафів для таких осіб складає відповідно від 102 грн до 425 грн.


Протоколи було відправлено на розгляд до Головного управління держпродспоживслужби у Запорізькій області" - коментує начальник відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Пологівського районного управління ГУ ДПСС в Запорізькій області Олег Лемешко.


У подальшому працівники держпродспоживслужби будуть періодично проводити подібні перевірки.


Завітати до вже перевірених об'єктів можуть і повторно, тому слідкувати за дотриманням санітарних вимог, за словами Олега Юрійовича, мають всі торговельні об'єкти міста.

 

 

Автор: Ольга АНГЕЛОВА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

9
Супер
13
Сміх
9
Жах
9
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)