Коли на Пологівщині об`єднають шість шкільних предметів в один?

29 Березня в 11:48  0  861

ОсвітаКоли на Пологівщині об`єднають шість шкільних предметів в один?

Батьки пологівських учнів стурбовані нововведеннями в освітній програмі - шість шкільних предметів планують об'єднати в один під назвою інтегрований курс “Природничі науки”. Як таке кардинальне нововведення буде запроваджуватись на Пологівщині нам розповідала головний спеціаліст відділу освіти молоді та спорту Пологівської РДА Наталія Корнієнко.

 

“Даний проект є пілотним (експерементальним). З 1 вересня 2018 року в 10 класі можна вивчати інтегрований курс “Природничі науки”.Експериментальні програми розроблено для класів суспільно-гуманітарного, спортивного та художньо-естетичного спрямування. Через це курс може викладатися лише для учнів, що не планують складати ЗНО із природничих предметів. МОН запрошує школи брати участь в цій програмі, проте на Пологівщині ще жодна школа не подала необхідних документів на участь в пілотному проекті. Кожна школа має затвердити річний навчальний навчальний план, попередньо обговоривши питання участі у проекті з вчителями та батьками учнів" - розповідає Наталія Михайлівна

 

"Батькам скажу одне - не панікуйте! Скорочення годин по шістьом предметам відбудеться з 8 годин до 5, а це не так вже і багато. З дітьми, які прагнуть отримати глибші знання зі скорочених предметів, вчителі займатимуться додатково” - говорить пані Наталія.


Шановні батьки, наберіться терпіння. Даний проект ще не втілено в життя. Значить про можливі наслідки говорити зарано.

 

Автор: Ольга БЕЛИМЕНКО

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

Пологи (г.)