Рівень виконання ремонту доріг в Запорізькій області перетнув 60%

30 Вересня в 08:39  0  1325

У регіоніРівень виконання ремонту доріг в Запорізькій області перетнув 60%

У цьому році заплановано відновлення автомобільних доріг поточним середнім ремонтом окремими ділянками на 57,6 км. Наразі завершено виконання робіт з ремонту покриття у 12 районах області на ділянках загальною протяжністю 34,8 км (61% від плану)

 

Продовжуються роботи з нанесення горизонтальної дорожньої розмітки. Вже виконано заплановані роботи в Запорізькому, Вільнянському та Оріхівському районах. Наразі тривають роботи у Василівському та Кам’янсько-Дніпровському районах.

 

Крім цього, в Новомиколаївському районі завершено роботи з аварійного ремонту мостового переходу через р. Верхня Терса на автодорозі О081237 Новомиколаївка – Сторчове – Максимівка – Михайло-Лукашеве в с. Новомиколаївка. Завершуються роботи з ремонту деформаційних швів на шляхопроводі автодороги С080513 /Н-15/ — Вільнянськ — /Н-15/ у Вільнянському районі. Також на фінальну стадію вийшли роботи з ремонту аварійного мостового переходу в м. Пологи на автодорозі О081491 Пологи – Кінські Роздори – Андріївка – Нововасилівка– Бердянськ на км 5+600. Там установлено водопропускну трубу та ведуться роботи з бетонування.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

16
Супер
2
Сміх
3
Жах
3
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)