Мінрегіон хоче залишити у Запорізькій області п’ять районів

8 Серпня в 10:51  0  2021

У регіоніМінрегіон хоче залишити у Запорізькій області п’ять районів

За новим адміністративно-територіальним устроєм, що, зокрема, передбачає зменшення кількості районів, на Запоріжжі їх має залишитися п’ять

 

Карту-модель нового адміністративно-територіального устрою області виклав у Facebook віце-прем'єр-міністр України – Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко, передає Depo.Запоріжжя.


Мінрегіон пропонує поділити Запорізьку область на п’ять районів: Запорізький, який включатиме й обласний центр, Бердянський, Придніпровський, Мелітопольський та Пологівський. Новим адміністративно-територіальним устроєм передбачені 37 об’єднаних територіальних громад: 14 міських, 14 селищних та 19 сільських.

 

Пропозиції Мінрегіону Зубко назвав моделлю ідеальної України, в якій замість 465 районів залишаться 102 (92 – на підконтрольній території України і 10 – на тимчасово окупованих районах Донецької та Луганської областей та АР Крим). "Новий субрегіональний рівень дасть можливість збільшити території і кількість їх мешканців до 150 тисяч, що проживають у районах. Це дасть змогу сформувати якісні потужні команди, котрі зможуть координувати, управляти процесами та делегованими повноваженнями від держави", – впевнений міністр.

 

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

28
Супер
8
Сміх
22
Жах
10
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)