Чоловік отримав 5 років позбавлення волі за крадіжку

24 Червня 2021 11:45  0  773

На районіЧоловік отримав 5 років позбавлення волі за крадіжку

Завершено судовий розгляд кримінального провадження відносно громадянина "К" за обвинуваченням у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених, ч.3 ст.186, ч.3 ст.357 КК України, який вступивши в попередню злочинну змову з невстановленою слідством особою, проникли у житло громадянина "Р", на території Пологівського району, де вчинили відкрите викрадення чужого майна та паспорта громадянина України.


Нагадаємо, Пологівським відділом Токмацької місцевої прокуратури в лютому 2020 року скеровано до суду обвинувальний акт відносно громадянина "К", який будучи судимим за скоєння ряду корисливих майнових кримінальних правопорушень, судимість за які не знято і не погашено в установленому законом порядку, в листопаді 2017 року за попередньою змовою з не встановленою особою відкрито викрав чуже майно та паспорт з житла громадянина "Р", чим вчинив злочини, передбачені ч.3 ст. 186 КК України (грабіж) та ч. 3 ст. 357 КК України - заволодіння паспортом громадянина України, за попередньою змовою з групою осіб, поєднаний з проникненням у житло.


Під час підтримання публічного обвинувачення прокурором представлено вичерпні та беззаперечні докази вини обвинуваченого, з огляду на які вироком Оріхівського районного суду Запорізької області йому призначено покарання у вигляді 5 років позбавлення волі.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

9
Супер
1
Сміх
1
Жах
1
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

 

 

 

 

 

Пологи (г.)