За утримання притонів та крадіжки пологівець проведе за гратами 4 роки

9 Липня в 12:37  0  1088

На районіЗа утримання притонів та крадіжки пологівець проведе за гратами 4 роки

Засуджено зловмисника, який здійснив ряд крадіжок, а також займався виробництвом наркотичних засобів, організовуючи місця для їх вживання, інформує прес-служба прокуратури Запорізької області.

 

Пологівським відділом Токмацької місцевої прокуратури забезпечено належне процесуальне керівництво та підтримання публічного обвинувачення у кримінальному провадженні відносно раніше судимого зловмисника, який з метою особистого збагачення вчиняв крадіжки на території міста Пологи та здійснював організацію місць для незаконного вживання наркотичних засобів, а також незаконне виробництво та зберігання наркотичних засобів.

 

Відтак, раніше судимий за вчинення злочинів, пов’язаних із незаконним обігом наркотичних засобів зловмисник, на шлях виправлення не став та скоїв ряд крадіжок та злочинів, передбачених ст.ст. 317, 309 КК України.

 

Під час досудового розслідування та судового розгляду обвинувачений, усвідомлюючи невідворотність покарання, визнав свою винуватість та завдяки належному процесуальному керівництву, якісному підтриманню публічного обвинувачення та принциповій позиції прокуратури, Пологівський районний суд області відправив злочинця за грати на 4 роки 4 місяці.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

3
Супер
2
Сміх
4
Жах
7
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...

 

Пологи (г.)