11 діб в обіймах родини і знову на війну

16 Квітня в 15:02  0  1292

Знай наших11 діб в обіймах родини і знову на війну

Сьогодні, після 11 діб відпустки на передову повертається житель села Інженерне Ігор Челишев, військовий 55-ої артилерійської бригади. У Пологах разом із ним на автобус чекали дружина, сестри та племінники.

 

Кореспонденти «Районки» також прийшли провести солдата АТО. До демобілізації йому залишилось, щонайменше, три місяці, а тому хвилини розставання з рідними для Ігоря - хвилюючі і тривожні.

 

Рідні весь час обіймали та цілували свого героя, а вдома з бабусею залишились двоє донечок військовослужбовця - Анастасія та Єлизавета. Ігор зізнається, що 11 днів промайнули миттєво, він не встиг відпочити та насолодитися компанією своєї родини.

 

Відпустку чоловік провів із користю, допоміг дружині впоратися на городі.

 

- Відпочивати добре, але треба було хоч трохи допомогти дружині Олександрі - ми встигли посадити картоплю. Вона й так із двома дітьми, без мене, залишилась на господарстві. Слава Богу, прекрасно розуміє, що захищати Україну – мій обов’язок, - говорить боєць. Війна навчила його ще більше цінувати тепло сімейного затишку.

 

Разом із пакунками продуктів та пасок приїхав провести солдата керівник ГО «Волонтерський рух Пологівщини» Вадим Сопільняк.

 

- Під Волновахою із Ігорем перебуває ще п’ятеро наших земляків. Ми їх часто відвідуємо, возимо все, що просять, у біді не залишаємо, - розповів Вадим.

 

Для Ігоря та його родини волонтер вже як член сім’ї, адже постійно возить допомогу солдатам 55-ої і допомагає їх дружинам, дітям та матерям, які залишились вдома без чоловічого плеча.

 

Не так часто бійцям випадає нагода приїхати додому, раз на два-три місяці. На війні гріє те, що вдома чекають, не забувають, підтримують.

 

Разом з Ігорем сьогодні повернеться в АТО його товариш Андрій Дяченко. Бажаємо нашим захисникам звитяги, мужності та, неодмінно, удачі!

 

 


Фотограф: Наталя НЕДЯЛКОВА

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)