Мамо, тато, де ви: четверо дітей шукають батьків Есть фото

27 Січня в 16:34  0  1647

Шукаємо мамуМамо, тато, де ви: четверо дітей шукають батьків

Для кожної дитини її татусь та матуся – найгарніші та найкращі. З перших хвилин життя кожен відчуває теплоту й турботу найріднішої на світі людини – матусі, але є випадки, які свідчать про інше.

 

Минулого року без сім᾿ї залишилися однорічний Данилко

 

 

 

трирічна Аріша

 

 

 

п’ятирічний Сашко

 

 

 

шестирічна Танюша

 

 

 

Через вік їх було влаштовано до різних закладів для дітей. На жаль, батьки взагалі не дбали про них, слідством чого стало набуття дітьми статусу дитини, позбавленої батьківського піклування.

 

Малюки можуть до свого повноліття не побачитися та втратити родинний зв’язок. Малеча не зустріла довгоочікувані новорічні свята разом у родинному колі біля ялинки та купи подарунків, але так на це заслуговують та мріють.

 

Ці діти ще дуже маленькі і повинні відчувати турботу про себе, й не лише від держави. Вони мають право жити в сім’ї, виховуватись за принципом цієї міні-моделі суспільства, щоб потім відтворити її у власному житті.

 

Сім’ї усиновлювачів, опікунів, піклувальників, дитячі будинки сімейного типу, прийомні сім’ї, – це ті форми влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, компонентами яких є батьківська любов, довіра, позитивний психологічний клімат в сім’ї.

 

Якщо Ви маєте бажання та можливість допомогти цим дітям, Вам необхідно звернутися за адресою: вул. Єдності, 32, м. Пологи, кабінети № 306, № 307, телефон (06165) 2-33-05, e-mail: ssd_pology@ukr.net.

 

ЗА ІНФОРМАЦІЄЮ СЛУЖБИ У СПРАВАХ ДІТЕЙ

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

9
Супер
1
Сміх
3
Жах
3
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)