Черговий випадок захворювання на Covid-19 і знову жінка

7 Травня в 08:35  0  2060

На районіЧерговий випадок захворювання на Covid-19 і знову жінка

За інформацією головного лікаря Пологівської БЛІЛ Романа Кравченка, у неділю 3 травня, до стаціонару поступила 44 - річна жителька Оріхівського району з підозрою на коронавірусну інфекцію.

 

- Пацієнтка мала симптоми гострої респіраторної інфекції. Після проведення ПЛР - тестування, жінка почала приймати симптоматичне лікування. Результати тесту на Covid-19 виявилися позитивними. Наразі стан пацієнтки стабільний. Вона знаходиться в ізольованому боксі Пологівської БЛІЛ - коментує Роман Васильович.

 

Нагадаємо, це вже четвертий випадок лабораторно діагностованої коронавірусної інфекції (3 пацієнтки - з сусідніх районів, що лікувалися на стаціонарі Пологівської БЛІЛ та одна жителька міста Пологи, яка приймала лікування вдома під наглядом сімейного лікаря)

 

Троє пацієнток, включаючи пологівчанку, вже одужали та мають відповідне діагностичне підтвердження - повідомляють пологівські головні лікарі.

 

Автор: Ольга АНГЕЛОВА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

6
Супер
12
Сміх
88
Жах
14
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)