Валерій Чайка: «Моя мета – титул чемпіона світу»

21 Березня 2013 10:55  0  382474

ОсобистістьВалерій Чайка: «Моя мета – титул чемпіона світу»

«Районка» поцікавилася, як живеться восьмиразовому чемпіону України в Пологах

 

Минулого тижня з дводенного чемпіонату України з армспорту, який проходив у Харкові, додому, у рідну Чапаєвку, з перемогою повернувся Валерій Чайка. Днями чемпіон відсвяткував своє 42-річчя. «Районка» привітала Валерія з днем народження та з черговою перемогою, а заодно - поспілкувалася із спортсменом.

 

До армспорту теперішній чемпіон прийшов у 2000 році. З 2001 року жодного разу не програвав в обласних змаганнях. Перед цим 6 років займався у СК «Скіф», де його тренував Володимир Бойко. З ним Валерій Чайка працює й до сьогодні. У 2004, 2005, 2010 спортсмен брав участь у чемпіонаті Європи, де теж виборював найкращі результати. На жаль, відсутність фінансування не дозволяє спортсмену щорічно брати участь у таких змаганнях. 

 

З раннього дитинства Валерій мріяв чогось досягти у цьому житті. Як він сам говорить, хтось знаходить себе у бізнесі, хтось - у політиці, а хтось - у спорті. У нього було велике бажання займатися спортом.

 

Сьогодні він вже звик до того, що має безліч перемог і звання чемпіона. У себе вдома прямо на подвір’ї облаштував справжній спортивний міні-майданчик, де постійно тренується, щоб не втрачати спортивну форму, у нього є мета – стати володарем титулу чемпіона світу. 

 

Крім перемог і спортивних здобутків, за плечима цього чоловіка - звичайне життя сільського парубка. Валерій був одружений двічі, має сина від першого шлюбу і доньку – від другого. Син, за словами батька, не дуже любить спорт, а ось донька має всі шанси стати спортсменкою, як тато. 

 

Валерій Чайка, розчарувавшись у коханні, хотів пожити трохи сам, але його серце полонила 19-річна дівчина. Він не устояв перед її красою та щирістю, тому вирішив спробувати стати щасливим.

 

Проте труднощі підстерігали Валерія не тільки у сімейному житті. Кілька років тому йому довелося вступитися за людину і мимоволі потрапити у неприємну історію, яка закінчилась… розчаруванням у нашому правосудді та праві захисту. Ми не будемо вдаватися у подробиці тієї справи, яка залишила свій слід у душі спортсмена, просто процитуємо його слова: «Якщо колись я йтиму по вулиці і побачу, що б’ють людину, ні за що не підійду й іншим не раджу. Я на собі перевірив, наскільки у нас можуть все перекрутити і зробити людину винним у тому, що вона всього-на-всього хотіла комусь допомогти».

 

На запитання, як шанує Пологівщина свого чемпіона, Валерій Чайка відповідав неохоче. З більшою радістю він розповідав про свою роботу на залізниці. Він дуже вдячний всім, хто йому допомагає фінансово. Адже для того, щоб їздити на змагання, потрібні гроші. Частіше за все його підтримує Обласний спортивний комітет, «Укрзалізниця» та ТОВ «Дніпрокераміка».

 

Проте, найбільшу підтримку отримує від своєї мами, яка завжди йому допомагає та надихає на перемоги. Незважаючи на всі труднощі, Валерій запевняє, що він щасливий, намагається жити правильно і чесно. 

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

0
Супер
0
Сміх
0
Жах
0
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)