Платники податків Пологівського управління отримали понад 4 тисячі адміністративних послуг

23 Квітня в 11:59  0  714

На районіПлатники податків Пологівського управління отримали понад 4 тисячі адміністративних послуг

Суб’єктами господарювання та громадянами Пологівського, Більмацького та Розівського районів протягом січня-березня 2019 року в Центрі обслуговування платників Пологівського управління ГУ ДФС у Запорізькій області отримано 4346 адміністративних послуг. Про це повідомила начальник Пологівського управління ГУ ДФС у Запорізькій області Світлана Бруй.

 

Найбільшу питому вагу серед наданих адміністративних послуг має послуга з отримання відомостей з ДРФО про суми виплачених доходів та утриманих податків. З початку року фізичним особам -платникам податків було надано 3014 таких послуг. На «другому місці» - видача картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки. З початку року фізичним особам - платникам податків було надано 1032 таких послуг.

 

Крім того, за вказаний період найбільшою популярністю користувались такі послуги: реєстрація книг обліку розрахункових операцій – 67, надання витягу з реєстру платників єдиного податку – 61, реєстрація книги обліку доходів та книги обліку доходів і витрат платника єдиного податку -53, реєстрація платника єдиного податку – 44 та інші.

 

З початку року в країні традиційно проводиться кампанія декларування громадянами доходів, отриманих протягом 2018 року. Фахівці Пологівського управління нагадують: останній день подання декларації в цьому році – 02 травня 2019 року. Часу залишилось обмаль, тому слід розуміти вигоди та переваги подання декларації в електронному вигляді. Скористатися Електронним кабінетом можливо на офіційній сторінці сайту ДФС України (https://cabinet.sfs.gov.ua).

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

7
Супер
1
Сміх
1
Жах
1
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

oez_robota_200Х200_22_04_191.jpg

 

 

oez_robota_200Х200_22_04_193.jpg

 

 

 

 

 

Пологи (г.)