Нам 45! Ми успішні і талановиті! Есть фото

19 Грудня 2019 16:28  0  2897

Знай нашихНам 45! Ми успішні і талановиті!

Знову засяяли зірки на сцені центру культури і дозвілля «Гірник». Цього разу талановиті працівники Пологівського олійноекстракційного заводу мали змогу продемонструвати свій артистизм та вокальні здібності у шоу - конкурсі «Зірковий тандем» у п’ятницю, 13 грудня.

 

У дуеті з професіоналами Гірника вони покорили серця всіх глядачів. Свідченням тому були бурхливі оплески та неймовірна атмосфера, яка панувала в залі. Свято розпочалося прекрасним вальсом у виконанні танцювального колективу «Терпсихора» (художній керівник Чернявська Тетяна). Казкова атмосфера, створена дітьми, трималася до кінця вечора. Вокальні наставники конкурсантів: Олеся Білай та Олена Павловська, - змогли дуже вдало дібрати репертуар для своїх підопічних. Кожен вихід на сцену ОЕЗівців – це нова, цікава інтерпретація відомої нам пісні, яка хвилювала серце, звучала по – новому. Як вдалося аматорам створити такі хвилюючі образи на сцені – залишиться загадкою.

 

Перша учасниця – Марина Черкашина – інженер з якості 1 категорії випробувальної лабораторії, була переконливою і у ролі закоханої жінки, яка бореться за своє кохання, і у гумористичному образі деспотичної дружини. У дуеті з Вікторією Кривицькою вони були дуже гармонійними. І її перемога у номінації «Артистизм та відвертість виконання» була заслуженою. Тендітна Світлана Бізюк – апаратник рафінації жирів та олій на лінії вимороження, здобула перемогу у номінації «Професійність виконання та щирість емоцій».У дуеті з Сергієм Карою вона кожною своєю піснею сповнювала серця глядачів життєдайною енергією.

 

А ось Анна Орловська – транспортувальник 2 розряду елеватора насіння, разом з вокалістами «Калиноньки»: Наталією Заріцькою та Наталією Терешковою, - обрала інше амплуа. Їй дуже вдається спів у народній манері та з жартівливим сюжетом. Вона вільно почувалася на сцені, як справжній професіонал. Ось чому отримала перемогу у номінації «За яскравий сценічний образ».

 

Наступна учасниця Людмила Кашнікова – інженер з якості випробувальної лабораторії – у дуеті з Віталієм Березою вирізнялася своїм ліризмом та проникливим співом. Справжнім відкриттям вечора став її син Артем – професійний танцівник, який не просто приїхав підтримати маму, а разом зі своєю партнеркою Веронікою створили феєричні хореографічні композиції під час виконання нею пісень. А потім справжнім подарунком для глядачів стала запальна сальса у їх виконанні. На фоні цього дійства Людмила Кашнікова була як справжня «Фея пісенного жанру». Саме у цій номінації вона була найкращою.

 

А ось Анна Гудко – машиніст шеретувальних установок підготовчого цеху – з перших нот зачарувала глядачів. Її ніжний, чистий голос лився як струмочок. Перший дует з Олександром Білаєм був дуже чуттєвим. А другий – з Олесею Білай–пустотливий та зворушливий. Не було сумнівів: на сцені два професіонали. Тож очікуваною була перемога у номінації: «Досконалість та чуттєвість образу».

 

Справжньою сенсацією був виступ апаратника рафінації жирів та олій на лінії виморожування Узбек Людмили у дуеті з вокальним колективом «Ремікс». Її харизма та артистизм нікого не залишили байдужим. Впевнена та енергійна, вона «зривала» оплески залу та стала володаркою диплому за перемогу у номінації «За харизматичність і почуття гумору». Безсумнівним фаворитом свята став Подольський Сергій – апаратник очищення стічних вод локально – очисних споруд. Його спів у дуеті з Оленою Павловською став справжньою гімнастикою для душ всіх гостей, яким було надзвичайно комфортно на території двох сердець цього талановитого тандему. І звання «Маестро Пологівського ОЕЗу» стало справедливим фіналом для Сергія.

 

Слід зазначити, що нелегкою була місія журі у складі: Юрія Анатолійовича Коноваленка – голови міської ради, Марини Вікторівни Діденко – завідувача відділом культури та туризму райдержадміністрації, Лариси Володимирівни Кас’яненко – директора дитячої школи мистецтв, Оксани Анатоліївни Шатохіної – голови об’єднаної профспілкової організації ПрАТ «Пологівський ОЕЗ» та Олександра Миколайовича Добровольського – директора ЦКД «Гірник». Вони довго радилися, перш ніж дійшли до згоди у визначенні номінацій.

 

Тож все у цей день було справжнім: і компетентне журі, і зірки на сцені, і пісенні образи, і подарунки для учасників, і навіть різнобарвні повітряні кулі, які у фіналі посипались на глядачів. Працівники Пологівського ОЕЗу ще раз довели, що «не хлібом єдиним…». Талантами повниться Пологівська земля. Треба тільки забажати, і зірки засяють. Ще одне підтвердження цьому – виступ працівників ОЕЗу з театральною постановкою «Зустріч Нового року у звичайній сім’ї» (постановка Миколи Кузіна). Мирослава Вайновська, Вадим Полтавець, Нінель Рибалка, Людмила Узбек та Сергій Подольський не залишили сумнівів у глядача, що перед ними були справжні актори. Потішили слух своїм співом і юні артисти Владислав Пелех у дуеті з Настею Порохнею – донькою бухгалтера підприємства Оксани Порохні.

 

Глядач з їх піснею поринув у атмосферу добра та натхнення. Підготували учасники і сюрприз для всіх: у фіналі заспівали пісню про свій завод – гігант харчової промисловості. Це був переспів відомої пісні М. Родович «Різнокольорові ярмарки», а вірші про Пологівський ОЕЗ склала Мирослава Вайновська. І звичайно ж, справжньою окрасою свята стали ведучі: чарівна Аліна Мозгова та експресивний Денис Кошляк, які талановито грали свої головні ролі. Для Дениса – це звичайне явище: вкотре виходити на цю сцену. Бо він підкорив уже безліч ролей: в минулому – вихованець Людмили Галаш, потім – учасник театрального колективу Катерини Кодак, а нині – працівник Пологівського ОЕЗу.

 

За це феєричне дійство, за неймовірні емоції, які отримали і учасники і глядачі слід дякувати керівництву ПрАТ «Пологівський ОЕЗ» на чолі з Криловим Денисом Валерійовичем, профспілковому комітету на чолі з Шатохіною Оксаною Анатоліївною, його організаторам Заворотинській Раїсі та Сакевич Людмилі, а також всьому колективу ЦКД «Гірник» на чолі з Добровольським Олександром. Чималих зусиль також приклали працівники ЦКД «Гірник»: Микола Кузін як сценарист та постановник, Світлана Філоненко як декоратор сцени, Олександр Білай як звукорежисер.

 

 

 

Головний адміністратор ПрАТ «Пологівський ОЕЗ»
Раїса Заворотинська

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

19
Супер
4
Сміх
3
Жах
2
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)