Пологівське підприємство оштрафували на 45,5 мільйона гривень

11 Січня 2021 13:56  0  2361

Події містаПологівське підприємство оштрафували на 45,5 мільйона гривень

Штраф за змову на 13 тендерах від антимонопольного комітету отримав  хімзавод "Коагулянт"

 

Антимонопольний комітет України довів змову товариства з обмеженою відповідальністю «Торговий будинок «Аква-Холдинг» та товариства з додатковою відповідальністю «Пологівський хімічний завод «Коагулянт» на тендерах із закупівлі хімічних речовин. За порушення законодавства про захист економічної конкуренції у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, які стосуються спотворення результатів торгів, кампанії оштрафовано на загальну суму 58,4 млн грн.

 

У ході розслідування було встановлено, що обидва фігуранти справи вчинили зазначене порушення під час участі у 13 процедурах закупівель хімічних речовин для очистки води, які проводили комунальні підприємства у різних регіонах країни.

 

Комітет оштрафував ТОВ «Торговий будинок «Аква-Холдинг» на загальну суму 12,8 млн грн, а ТДВ «Пологівський хімічний завод «Коагулянт» – на 45,5 млн грн. Отже, загалом підприємства мають у двомісячний термін сплатити до бюджету більше 58 мільйонів гривень.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

51
Супер
9
Сміх
34
Жах
20
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

IMG_8942.jpg

Пологи (г.)