Підсумки 2019 року: пологівців померло у 3,5 разів більше, ніж народилося

10 Січня в 09:15  0  1054

На районіПідсумки 2019 року: пологівців померло у 3,5 разів більше, ніж народилося

Невтішна статистика. Особливо вражають показники смертності на Пологівщині, з кожним роком вони зростають.

 

У 2019 році в Пологівському районі народилося 262 немовлят, померло - 931 людина, повідомляє начальник відділу ДРАЦС Пологівського району Тетяна Гончар. Народилося більше дівчаток, ніж хлопчиків.

 

За статистикою 2018 року, у Пологівському районі народилось 331 немовля, а померло - 768 осіб.

 

За даними останнього Всеукраїнського перепису населення, проведеного в грудні 2001 року, чисельність населення України - 48 мільйонів 415 тисяч. З того часу населення країни тільки скорочується і на

 

1 січня 2019 року становить 42 мільйони 153 тисячі осіб, відповідно до даних Державної служби статистики України.

 

Смертність є одним із базових показників демографії, адже характеризує загальний стан здоров’я та рівня життя населення країни. Зважаючи на те, що в Україні перепис населення не проводили уже майже 20 років, хоча ООН рекомендує проводити його кожні 10 років, показники смертності і народжуваності – чи не єдині достовірні дані про населення в Україні. Середня чисельність населення

 

Пологівського району станом на 1 січня 2019 - 39115 чоловік.

 

Причини смерті
Жителів Пологівщини, як і всієї України, найбільше вражають хвороби системи кровообігу. Саме ці проблеми стають причинами більшості людських смертей.

 

На другому місці - новоутворення (рак).

 

Від травм, отруєння та деяких інших наслідків дії зовнішніх чинників помирає теж вагомий відсоток людей (це є також зовнішніми причинами смертності).

 

Трохи менше - від хвороб органів травлення, дихання, від інфекційних та паразитарних хвороб.

 

За офіційними даними міністерства соціальної політики, на постійній основі за кордоном з метою заробітку перебувають близько 3,2 мільйона громадян України. І це без урахування українців, які їздять за кордон на сезонні роботи.

 

Зараз одружимось, пізніше розлучимось
Протягом минулого року одружилось 198 пар, а розлучилось - 178. Більшість пологівців розлучаються у перші роки подружнього життя.

 

Пік розлучень припадає на перші роки – від 3 місяців до півтора року.

 

На сьогоднішній день залишається високий відсоток розлучень по всій Україні . До 60 відсотків припадає на молоді сім’ї. Пік розлучень - в перші роки, від 3 місяців до півтора року, коли починаються непорозуміння між чоловіком та дружиною, недовіра, фінансові труднощі.

 

В Україні щороку реєструють в середньому 300 тисяч шлюбів, і більша половина подружніх пар розлучаються, зазначає кандидат філософських наук, президент фонду «Сім’я» Адріан Буковинський.

 

Причини розлучень
“Криза інституції сім’ї поглиблюється і проектується на наступні покоління. Основна причина – це непідготовленість до життя в подружжі, нестача знань та порушені ціннісні орієнтири. Сьогодні поняття сім’ї викривлене, і люди, які створюють родину і мають потребу у міцних і надійних відносинах, у переважній своїй більшості не вміють і не можуть собі їх забезпечити. Чому? Тому що їх не навчили, не показали приклад. Шлях до нещасливого життя лежить через образи, непорозуміння, побутові негаразди та нестримні емоції», – зазначає філософ.

 

Автор: Богдана БАЛИЦЬКА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

1
Супер
1
Сміх
19
Жах
3
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)