Колективний імунітет до коронавірусу у людей сформується за 3-5 років

12 Серпня в 09:51  0  739

Здоров'яКолективний імунітет до коронавірусу у людей сформується за 3-5 років

Імунітет до COVID-19 формується по аналогії імунітету проти грипу

 

Колективний імунітет до коронавірусу у людства сформується за 3-5 років, а не за рік-півтора, як повідомлялося раніше.

 

Про це сказав український імунолог Олег Назар. За його словами, саме стільки часу знадобиться для того, аби люди стали нечутливими до коронавірусної хвороби.

 

"Колективний імунітет до COVID-19 формується по аналогії імунітету проти грипу. Три роки світом ходить один штамп, а потім приходить інший, бо до першого люди стають вже нечутливими. Так само буде із коронавірусом, потрібно 3-5 років, аби у 75-78% людства виник імунітет. Якщо людина не перехворіла у будь-якій формі, легкій, середній, важкій – імунітет не сформується", – зауважив імунолог.

 

За його словами, приблизно у 30% населення немає активного імунітету, тобто вони мають низьку активність імунних генів загалом.

"Буває людина вакцинується і хворіє, але у неї не виробляються антитіла у достатній кількості. Тому вони хворіють по 5-10 разів. Таких людей загалом не багато, 30-28%. У всіх інших, хто перехворів, формується імунна пам'ять і повторне зараження вже є безпечним. Але рівень колективного імунітету в Україні від коронавірусу наразі дуже низький", – підсумував він.

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

3
Супер
6
Сміх
9
Жах
6
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)