Працівники прокуратури продовжують боротьбу за державну землю

18 Березня в 08:31  0  976

На районіПрацівники прокуратури продовжують боротьбу за державну землю

Пологівським відділом Токмацької місцевої прокуратури за результатами опрацювання загальнодоступних баз даних встановлено, що житель Пологівського району у 2012 та 2017 роках отримав у власність дві земельні ділянки для ведення особистого селянського господарства по 2 га кожна.

 

Таким чином, земельна ділянка площею 2 га, що знаходиться на території Пологівського району Запорізької області, усупереч вимог ч. 4 ст. 116, ч. 1 ст. 121 Земельного кодексу України вибула з державної власності внаслідок протиправного використання жителем Пологівського району права на безоплатну приватизацію земельних ділянок одного виду використання понад норму встановлену законом.

 

З метою захисту інтересів держави Токмацькою місцевою прокуратурою до суду скеровано позовну заяву про визнання незаконним та скасування рішення про передачу у власність земельної ділянки та зобов’язання її повернути.

 

На даний час судом відкрито провадження за позовом.

 

Крім того, судом по справі судом задоволено заяву прокуратури про вжиття заходів забезпечення позову та накладено арешт на спірну земельну ділянку.

 

Довідково: Передача земельних ділянок безоплатно у власність громадян у межах норм, визначених цим Кодексом, проводиться один раз по кожному виду використання (ч. 4 ст. 116 Земельного кодексу України).

 

Відповідно до ч. 1 ст. 121 Земельного кодексу України громадяни України мають право на безоплатну передачу їм земельних ділянок із земель державної або комунальної власності для ведення особистого селянського господарства – не більше 2 гектара.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

0
Супер
1
Сміх
5
Жах
3
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)