На засіданні виконавчого комітету прийнято 29 рішень з надання матеріальної допомоги

14 Листопада в 15:04  0  485

Події містаНа засіданні виконавчого комітету прийнято 29 рішень з надання матеріальної допомоги

Минулого тижня відбулося засідання виконавчого комітету Пологівської міської ради під головуванням міського голови Юрія Коноваленка. У роботі взяли участь 15 членів виконавчого комітету міської ради із 21-особового загального складу.

 

До порядку денного засідання виконавчого комітету було включено основних 22 питання. Серед них: «Про розгляд звіту про виконання міського бюджету Пологівської міської ради по доходах та видатках за 9 місяців 2016 року»; «Про розгляд проектів рішень Пологівської міської ради»; «Про розгляд проекту змін до міського бюджету на 2016 рік»; «Про затвердження Інструкції з оформлення матеріалів про адміністративні правопорушення відділом реєстрації Пологівської міської ради».

 

Окремим порядком було прийнято 29 рішень щодо надання матеріальної допомоги жителям Поліг. Таким чином матеріальне становище цих мешканців буде покращено у розмірі від 600 до 1000 гривень.

 

Крім цього шість пологівських родин отримали дозволи на підключення до центральної водопровідної мережі міста. Одна родина отримала дозвіл на утеплення зовнішньої стіни квартири.

 

 

 


Источник: http://mradapology.gov.ua/

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Loading...

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...

r.gif

evrostil_neww.jpg

Пологи (г.)