Повний Місяць 17 липня: що дозволяється робити в цей день, а що під забороною

17 Липня в 08:14  0  1414

АсортіПовний Місяць 17 липня: що дозволяється робити в цей день, а що під забороною

Повня — один з найнебезпечніших моментів Місяця. Щоб неприємності не стали частими гостями, варто прислухатися до порад фахівців. 

 

Повний Місяць у липні 2019 року — складний час. В цей день закриється коридор затемнень, відкритий 2 липня. Експерти рекомендують дізнатися, які справи 17 липня сприятливі, а від чого краще відмовитися. Поради астрологів допоможуть кожному організувати день таким чином, щоб залучити в життя позитивні зміни.

 

Що можна робити у повний Місяць

 

17 липня сприятливе для планування. Неспішний аналіз поточної ситуації дозволить визначити подальший напрям і уникнути неприємних помилок.

 

Повний Місяць вважається вдалим моментом для розвитку творчих здібностей. Енергетика простору дозволяє займатися будь-якими видами творчості, розкривати приховані таланти. Астрологи рекомендують приділити час хобі, адже 17 липня зростає ймовірність створення чогось оригінального.

 

17 числа можна відправитися в подорож, відпочити від щоденної рутини. Але в дорозі важливо бути особливо уважними, щоб виключити неприємні події.

 

Повня — прекрасний час для розмов по душах. В цей день зустрічі з близькими або друзями дозволять розслабитися і отримати задоволення від неспішної бесіди та обговорювання цікавих речей.

 

17 липня буде простіше відмовитися від шкідливих звичок, які заважають щасливому життю. Позбавлятися можна і від речей, які захаращують житло: корисно буде прибрати в коморах і шафах, розібрати антресолі і викинути все, що вже не знадобиться. Завдяки цьому потоки позитивної енергетики почнуть вільно циркулювати по дому.

 

Що не можна робити 17 липня

 

У день Повного Місяця варто відмовитися від грошових операцій, які не були заплановані заздалегідь. Зростає ризик зіткнутися з нечесними людьми, які можуть обманом привласнити накопичення. Давати в борг і позичати кошти також небажано.

 

17 числа астрологи рекомендують утриматися від з'ясування стосунків. Імпульсивність у день затемнення зростає, тому є ризик посваритися з близькими людьми і надовго позбутися спокою із-за неприємних конфліктів.

 

Поспішні рішення, прийняті в цей день, можуть в найближчому майбутньому принести неприємності, тому важливо стримуватися і не потурати емоціям. Необхідно покладатися на доводи розуму, щоб зробити правильний вибір.

Небажано в день Повного Місяця залишатися без діла. Прилив сил, який забезпечує повний Місяць, важливо спрямувати в корисне русло, щоб виключити перепади настрою і погане самопочуття.

 

17 липня небезпечно змінювати свій стиль: результат може не виправдати очікувань. Стрижка, фарбування, оновлення гардеробу — все це астрологи рекомендують відкласти до більш сприятливого часу.

 

Повний Місяць недарма називають містичним часом. У цей день важливо довіряти інтуїції, яка допоможе уникнути безлічі промахів, а також розглянути знаки долі, які вказують на шлях до добробуту.

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

8
Супер
0
Сміх
1
Жах
1
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)