Яке свято 26 червня: чого не можна робити в цей день

26 Червня в 09:02  0  998

АсортіЯке свято 26 червня: чого не можна робити в цей день

У православному календарі це день вшанування пам'яті мучениці Акилины Старшої, Библосской (Фінікійської). Інші назви свята: «Мирські каші», «Гречишница», «Задери хвости», «Килина». Гречишницей день прозвали тому, що в цю пору на Русі було прийнято сіяти гречку.

 

Акилина народилася в 81 році і жила у фінікійському місті Біблосі. У неї були дуже побожні батьки християни, вони хрестили її в 6 місяців. А в 12 років на Акилину вже донесли правителю Волусіану. Він хотів, щоб дівчинка відреклася від своєї віри. Намагався змусити її це зробити спочатку вмовляннями, а потім погрозами. Але Акилина не відреклася, тому її в підсумку стратили.

 

Чого не можна робити 26 червня

 

Сьогодні не варто ходити в ліс, бо вас закусають комарі. Молоко не пийте, воно шкідливе для здоров'я в цей день. Тому що стає занадто багато ґедзів, які турбують худобу, і молоко в результаті псується.

 

Не можна також сьогодні працювати, тому що не вродить гречка, а вона вважається символом добробуту і заможності. Також якщо сьогодні посадити огірки, то вони будуть кривими і сухими. Навіть у город краще не ходити, щоб це не сталося.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

5
Супер
5
Сміх
2
Жах
2
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...

 

Пологи (г.)