Яке свято 25 червня: чого не можна робити в цей день

25 Червня в 07:03  0  1243

АсортіЯке свято 25 червня: чого не можна робити в цей день

У православному церковному календарі це день пам'яті преподобного Петра Афонського. Інші назви свята: «Петро», «Петро рибалка», «Петро капусник», «Онуфрій Передерник», «Поворот». 25 червня завершується літнє сонцестояння. Починається спека, яка зазвичай стоїть сорок днів. Городники у цей день розсаджують останню розсаду.

 

Петро був начальником війська імператора в Константинополі. А коли була війна з сирійцями, він довгий час провів в полоні і переосмислив своє життя, вирішив, що це Божа кара. Тому вирішив постити. А святі допомогли йому покинути темницю, і він дійшов до межі Греції. Коли Петро потрапив в Рим, Папа постриг його в ченці. Скоро, за велінням Богородиці, Петро оселився на горі Афон і прожив тут до кінця свого життя.

 

Чого не можна робити 25 червня


В цей день рибалкам не можна їсти рибу під час риболовлі, тому що тоді ловля піде дуже погано. Насправді день наповнений обманами. Не варто проводити заручини або одруження. Також не варто ворожити на долю, тому що можна накликати біду.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

3
Супер
1
Сміх
1
Жах
1
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...

 

Пологи (г.)