Черги та незаконна торгівля - свідомість деяких половців зашкалює

24 Березня в 15:04  0  2957

Події містаЧерги та незаконна торгівля - свідомість деяких половців зашкалює

В умовах введення карантину створено певні загальноприйняті обмеження. Тому, коли в Україні кількість випадків захворювання на коронавірусну інфекцію почала збільшуватися, ситуація, відповідно, стала напруженішою.

 

Та, не дивлячись ні на що, дехто з наших земляків і досі вважають, що небезпеку зараження вірусом просто "роздмухали" та перебільшили "ті, кому це вигідно" (дослівно).

 

Пологівці, хоча й одягли захисні маски, проте масово почали виходити на вулиці міста.

 

Ранок, 24 березня. Позаду тиждень карантину. Але що маємо?

 

Черги біля банкоматів, терміналів, відділень банків, пунктів обміну валюти, місцевого супермаркету. Ажіотаж на туалетний папір вже відійшов у минуле, проте люди самізолюватися не бажають, бо "скільки справ накопичилося, коли все робити?" Про дистанцію в чергах згадують з жартами.

 

 

 

Хтось вигулює песика центральною алеєю міста, а хтось, зустрівши знайомих на вулиці, жваво обговорює останні події.

 

Сьогодні зранку працівники поліції, за словами очевидців, вже встигли розігнати підприємливих продавців, які, попри заборону, пропонують товар, так би мовити, з-під поли.

 

Свідомість пологівців нарешті почала працювати - все більше перехожих бачимо в масках, але є великий мінус - "все більше". А мало б бути навпаки - під час карантину люди мають виходити на вулицю у разі крайньої потреби.

 

Приємно здивував той факт, що на зупинках міста значно зменшилась кількість літніх людей.

 

"Це дійсно так. Можу сказати, що зранку на зупинках немає і десяти осіб. Це переважно молодь або ж люди середнього віку, які прямують на роботу. Кількість літніх людей в міському транспорті значно зменшилась. Нарешті наші пенсіонери усвідомили всю складність ситуації, і правильно на неї відреагували,"- повідомляє пологівський перевізник Віталій Бондаренко.

 

Шановні пологівці, пам'ятайте, що ми сьогодні проживаємо в умовах карантину. Скоротіть своє перебування в чергах та в людних місцях до мінімуму. Усвідомте, що ваша безпека та безпека рідних І близьких залежить виключно від вас самих. Бережіть себе та будьте здоровими!

 

Автор: Ольга АНГЕЛОВА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

13
Супер
13
Сміх
29
Жах
69
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)