Стало відомо, скільки пологівців що повернулись із-за кордону, знаходяться на самоізоляції

20 Квітня в 15:29  0  2480

На районіСтало відомо, скільки пологівців що повернулись із-за кордону, знаходяться на самоізоляції

394 людини в Запорізькій області повернулися з-за кордону, з них 22 пологівців

 

Всі вони знаходяться під наглядом Лабораторного центру МОЗ України і добровільно пішли на двотижневу самоізоляцію, розповів перший заступник губернатора Іван Федоров.

 

Іван Сергійович зазначив, що на території Запорізької області є тільки два об'єкти для проходження обсервації - це госпіталь ветеранів війни в Запоріжжі (Великий Луг) і санаторій "Глорія" в Приморську.

 

- Інших територій, в тому числі і в Пологах, для цього немає. Але й потреби такої на сьогодні немає, - резюмував перший заступник голови ОДА.

 

Яка ситуація з жителям міста та району, котрі повернулися за кордону? Чи убезпечили вони інших жителів Пологівщини своїм дотримання елементарних правил?

 

За словами головної лікарки Пологівського ЦПМСД Анни Дуб, таких громадян на Пологівщині, станом на 17 квітня, - 22 особи.

 

"Вони щоденно звітують про свій стан здоров'я перед сімейними лікарями та повідомляють про найменші зміни у температурі або в загальному стані самопочуття. Додам, що громадяни, які з якихось власних причин не заключили договір з сімейним лікарем, можуть це зробити найближчим часом. За дотриманням таких громадян умов самоізоляції стежить дільничний та інші співробітники поліції"- коментує Анна Михайлівна.

 

"Громадяни, що приїхали з-за кордону дотримуються умов самоізоляції, поводять себе свідомо та відповідально. На сьогоднішній день жоден з них не порушив чітко визначених умов"- стверджує працівник поліції Дмитро Мельник.

 

Під час зустрічі керівників міста та району зі ЗМІ було названо ще один неофіційний контролюючий орган - пересічні пологівці, які самотужки контролюють виконання умов самоізоляції земляків, що прибули з-за кордону. Вони часто самі "сигналізують" до відповідних служб та повідомляють про поведінку людей, які перебувають в умовах самоізоляції.

 

Автор: Ольга АНГЕЛОВА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

44
Супер
14
Сміх
17
Жах
19
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)