2021 рік стане початком режиму paper less – Зеленський

5 Жовтня 2020 15:10  0  994

На Вкраїні та у світі2021 рік стане початком режиму paper less – Зеленський

Більше жодних паперів, - обіцяє президент.

 

Із наступного року Україна увійде до режиму paper less, коли державні органи припинять вимагати від громадян паперові довідки чи інші документи для отримання послуг.

 

Про це заявив президент Володимир Зеленський під час виступу на презентації нових сервісів та цифрових послуг Diia Summit, повідомляє Укрінформ.

 

«2021 рік стане початком входження країни у режим paper less, тобто ніяких більше паперів. Це стосується всіх державних органів і, що найважливіше, — жодна державна установа не зможе вимагати від українців жодних довідок, витягів чи інших нескінченних папірців, необхідних для отримання тих чи інших державних послуг», - сказав Президент.

 

Водночас він підкреслив, що упродовж останнього року Україна стала четвертою країною Європи, яка має цифрові водійські права, та першою країною у світі, що має цифровий паспорт, за допомогою якого можна подорожувати або відкрити банківський рахунок онлайн.

 

«Це лише десята частина ввід наших великих планів і лише початок на шляху до цифрової держави, де 100 % послуг буде онлайн, а бюрократія та корупція стануть нетиповим явищем», - зазначив глава держави.

 

Зеленський переконаний, що «цифрова Україна» — це не лише зручно, але це і потужний економічний розвиток, адже, за його словами, частка цифрової економіки у світі дуже швидко зростає.


Джерело: glavcom.ua

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

15
Супер
15
Сміх
12
Жах
16
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

IMG_8942.jpg

Пологи (г.)