Михайлове чудо: що можна і не варто робити в цей день

19 Вересня в 06:34  0  1851

АсортіМихайлове чудо: що можна і не варто робити в цей день

У четвер, 19 вересня, православні християни відзначають свято, приурочене до чуда, яке скоїв архангел Михаїл. Його називають Михайлове чудо або Михайлов день.

 

Є ряд прикмет, традицій і заборон, пов'язаних з цим днем

 

Згідно з народними повір'ями, в давні часи святий Михайло з'явився уві сні до віруючого, який переживав за свою хвору доньку, і вказав йому цілюще джерело. Дівчина зцілилася, а її батько спорудив храм біля витоку, завдяки чому ще багато людей увірували.

 

Через багато років, язичники вирішили зруйнувати джерело і храм, але Михайло не дав цього зробити, створивши своє перше чудо.

В цілому ж, церква вшановує його як захисника віри і посмертного суддю біля воріт раю.

 

Весь день Михайлового чуда слід провести мирно, молитися, просити захисту від зла, підтримувати своїх близьких, допомагати знедоленим, не вплутуватися в конфлікти, не брехати і не підвищувати голос.

 

Головною забороною на Михайлов день є заборона на роботу, - не можна як самому працювати, так і перекладати свої турботи на інших людей, краще відкласти всю важку роботу і навіть готування, інакше в будь-яких діях буде переслідувати невдача.

 

Можна влаштовувати "братчини", свята примирення людей після сварки, де всі сторони пояснюють причини своєї образи і поведінки, приходять до компромісу.

 

Також прийнято влаштовувати і звичайні святкування, збираючи великі компанії за столом, розпиваючи медовуху, пиво, накриваючи кращі страви після важких буднів.

 

Залишки їжі після трапези в жодному разі не можна викидати, краще віддати їх голодним, тваринам або птахам.

 

Хворих на Михайлов день омивають, моляться у їх ліжка за здравіє.

 

Помити голову краще днем раніше або після свята, інакше, по забобонам, можна змити водою розумні думки.

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

11
Супер
1
Сміх
1
Жах
0
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)