Яке свято 19 липня: чого не можна робити в цей день

19 Липня в 08:24  0  946

АсортіЯке свято 19 липня: чого не можна робити в цей день

В церковному календарі це день пам'яті преподобного Сисоя Великого і мученика Єрмія Афінського. Інші назви свята: «Сисой і Веремій», «Сисой світлий», «Веремій». У народі здавна вважали, що на Сисоєв день особливі властивості отримує роса. Вона дає сили і здоров'я як людям, так і тваринам і птахам.

 

Вважається, що роса сьогодні зміцнює тіло, і треба по ній походити. Але ноги після цього витирати не можна. Треба надіти теплі шкарпетки, взутися і ходити так до полудня. У підвал дівчатам краще не спускатися, а якщо вже вирішили, то не смійтеся і не розважайтеся. Є нечисть, яка живе там, і вона не любить жінок, які ведуть себе так, а сьогодні вона особливо агресивна. Матерям не можна в серцях проклинати своїх дочок, інакше доля обох буде жахливою, аж до смерті. А ще не поспішайте з важливими справами, інакше вони закінчаться провалом.

 

Приказки і прикмети


Не зріють хліба - дзвони у дзвони.
Місяць на небі добре проглядається – буде багатий урожай.
Місяць здається зеленуватим – у найближчі дні почнуться дощі, здається великим і туманним – можливе похолодання, блискучим і білим – буде холодна погода без опадів.
Хмари пожовкли – буде дощ.
Якщо встати раніше і пройтися по ранковій росі – це зміцнить здоров'я на довгі роки. Крім того, така процедура додає сил.
Народжені 19 липня проживуть своє життя, пливучи за течією.

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

5
Супер
1
Сміх
2
Жах
0
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)