Прикмети і свята 17 серпня: що не можна робити

17 Серпня в 09:13  0  2527

АсортіПрикмети і свята 17 серпня: що не можна робити

17 серпня у всьому світі і в Україні відзначають наступні свята та пам'ятні дати: Всесвітній день бездомних тварин, пам'ять святої Євдокії (Авдотья Малинівка, Огірочниця, Сіногнойка).

Прикмети зможуть розповісти, якою буде погода

 

Всесвітній день бездомних тварин

Відзначається щорічно в третю суботу серпня. Ініціатором появи цієї події в 1992 році стало Міжнародне товариство прав тварин. Цього дня різні організації та просто небайдужі люди у всьому світу збираються на просвітницьких та благодійних заходах, щоб привернути увагу до долі бездомних тварин.

 

Волонтери проводять концерти, конкурси та аукціони, які допомагають зібрати кошти на допомогу вихованцям. Одне із завдань цієї дати – пробудити у господарів звірів свідоме ставлення до своєї ролі.

 

У народі – Авдотья Малинівка, Огірочниця, Сіногнойка


Прикмети і свята 17 серпня: що не можна робити


Наші предки вважали, що з цього дня починає накрапати дощ, стигне лісова малина, а господині востаннє збирали огірки, оскільки пізніше вони вже не ростуть. Прийнято було починати збір дикої малини, тому свято на честь святої Євдокії отримало назви Малинівка, Огірочниця. А Сіногнойкою її прозвали, бо цього дня часто йдуть дощі та мочать сіно.

 

Прикмети 17 серпня

Якщо густий туман піднімається над лісом – гриби приспіли.

 

Граки ввечері летять у південному напрямку – до сонячної погоди.

 

Бабки плавно літають високо над чагарниками – буде ясно і тепло наступного дня.

 

Що не можна робити 17 серпня


Строго заборонено брати в борг гроші, інакше не настане матеріального благополуччя. Щось продавати також не рекомендується.

 

Хто народився 17 серпня

Справжнє ім'я Андрій Кузьменко. Народився у 1968 році – помер у результаті автокатастрофи 2 лютого 2015 року. Легендарний український співак, письменник, телеведучий, продюсер, актор, був лідером гурту "Скрябін". Трагедія в день його смерті приголомшила всю Україну.

 

 

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

5
Супер
0
Сміх
0
Жах
5
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)