В Україні повернули 12-річну школу

6 Вересня в 06:44  0  1403

ОсвітаВ Україні повернули 12-річну школу

За закон проголосували 255 депутатів


Верховна Рада України ввела 12-річне навчання в школі з 2027 року, схвалила підвищення мінімальної заробітної плати вчителів до чотирьох прожиткових мінімумів для працездатних громадян поетапно до 2023 року. Про це у вівторок, 5 вересня, повідомляє Інтерфакс.


За відповідний законопроект проголосували 255 депутатів.


Передбачається, що фінансування системи освіти буде на рівні 7% ВВП.


Передбачено, що органи влади створять умови для здобуття освіти особами з особливими чи індивідуальними потребами. За необхідності з'являться інклюзивні чи спеціальні групи і класи.


Також наголошується, що ті навчальні заклади, які отримують публічне фінансування, повинні публікувати на своїх веб-сайтах інформацію про отримання і використання коштів.


Під час розгляду також знову обговорювалося питання доцільності введення 12-річної освіти. Зокрема, проти цієї норми виступали депутати від Радикальної партії.


Так Ігор Попов закликав "не робити зі школи шлюбну агенцію", а Олег Ляшко заявив, що дівчата вагітними будуть сидіти за партами.
Цікаво, що такі висловлювання народних депутатів обурили міністра охорони здоров’я Уляну Супрун, яка на своїй сторінці у Facebook засудила такі сексистські та ейджизькі висловлювання та навела статистику, що частка українок, які народили у віці до 18 років, всього 1,27%.

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

 

 

 

 

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)