Настає кризовий період: астролог розповів, що не можна робити 12-17 березня

12 Березня в 09:25  0  918

АсортіНастає кризовий період: астролог розповів, що не можна робити 12-17 березня

За словами астролога, 12-17 березня - негативний період місяця. Зате він відмінно підходить для переосмислення ситуації.

 

Астролог Влад Росс пояснив, чому цей тиждень буде кризовим періодом березня. Росс зазначив, що 12-17 березня - найбільш негативний період місяця.

 

"Сонце буде з'єднуватися з Меркурієм і одночасно буде квадратура до Юпітера. У цей час можливий зрив домовленостей, інформаційний розлад, руйнування планів і розрив домовленостей, укладені раніше угоди можуть рішучим чином переглядатися в цей час чи розриватися. У бізнес-партнерів в ці дні можуть виникнуть суперечки і зруйнуватися домовленості. Так що 12-17 березня – це найбільш негативний період місяця. Зате він відмінно підходить для переосмислення ситуації. А це значить, що це буде відмінний час, наприклад, для перегляду Мінських угод", - зазначив він.

 

Також у дні з 12 по 17 число, за даними астролога, будуть найгірші поїздки з тих, які тільки можна собі уявити

 

"Вони будуть безплідні і безрезультатні. Це несприятливий період для поїздок. Особливо – для відряджень", - сказав експерт.

 

Росс також додав, що в ці дні можливі повстання і військові протистояння.

 

"Якщо в цей час будуть відбуватися якісь спалахи повстань, вони будуть придушені. У ці числа можливі військові протистояння. Найбільше побоювань викликає Венесуела. Особливо в період з 12 по 17 число", - зазначив він.

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

3
Супер
3
Сміх
9
Жах
0
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

 

 

Пологи (г.)