11 серпня буде найбільш небезпечним для 4 знаків Зодіаку

3 Серпня в 07:21  0  2571

Здоров'я11 серпня буде найбільш небезпечним для 4 знаків Зодіаку

11 серпня відбудеться сонячне затемнення

 

Воно буде частковим, співпаде з молодиком і відбудеться в знаку Лева. Його пік припаде на 12:58 за київським часом, але на території України воно не буде спостерігатися.

 

Влад Росс попередив: "Найважчим період затемнення буде для знаків Нерухомого Хреста - Тілець, Водолій, Лев, Скорпіон. Їм це затемнення буде "бити по нирках". З них найскладніше буде Левам і Водоліям".

 

Він назвав сфери життя, на яких негативний вплив затемнення позначиться найбільше. Для Левів це взаємини з коханими і рідними, які може "штормити". Для Водоліїв - сфера партнерських взаємин. Можливі складнощі з прогнозуванням майбутнього.

 

Для Тільців найбільш вразливою сферою стане фінансова. Вони ризикують стати жертвами шахрайства або втратити велику суму. І, нарешті, Скорпіони можуть зіткнутися з труднощами у взаєминах із керівництвом.

 

Разом із тим астролог наголосив: усім цим чотирьом знакам період затемнення обіцяє "кармічні зустрічі" - зустрічі з людьми, що призначені долею.

 

Влад Росс також назвав знак Зодіаку, який відчує на собі негативний вплив затемнення, але "по дотичній". Це Стрілець. "У них можуть складатися складні ситуації. Їм слід бути дуже обережними, продуктивними і не ризикувати", - попередив він.

 

"Решта знаків Зодіаку можуть спати спокійно", - заспокоїв астролог.

 

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

СТРОЙОПТТОРГ_10_07_18.jpg

oez_robota_16_07_18_3.jpg

 

oez_robota_16_07_18_2.jpg

 

oez_robota_16_07_18_1.jpg

Пологи (г.)