В Україні введуть єдиний номер для екстреної допомоги

3 Жовтня в 08:14  0  394

На Вкраїні та у світіВ Україні введуть єдиний номер для екстреної допомоги

Це нововведення допоможе вирішити безліч проблем і зберегти більше життів.

 

Уряд планує запровадити в Україні єдиний номер екстреної допомоги населенню «112». Про це йдеться у програмі діяльності уряду, інформує Ukr.Media.

 

«Ми введемо систему екстреної допомоги населенню за єдиним номером «112» на всій території України, посилимо здібності авіаційної і корабельно-катерної складових реагування на правопорушення та надзвичайні ситуації, забезпечимо швидку комунікацію громадян з поліцією за допомогою смартфона, вдосконалимо операційні процедури системи реагування на правопорушення та надзвичайні ситуації», — йдеться в тексті програми.

 

Крім того, уряд планує модернізувати систему реагування на правопорушення та надзвичайні ситуації.

 

«Стандартом прибуття на місце виклику для надання допомоги є 10 хвилин в місті і 20 хвилин поза містом. Це дозволить зберегти багато людських життів», — йдеться в тексті програми.

 

Нагадаємо, в Києві вже з’явилися перші кнопки екстреного виклику поліції, за допомогою яких можна швидко встановити зв’язок з оператором. Установки працюють цілодобово, сім днів на тиждень, без вихідних. Зараз цими установками обладнано такі вулиці та місцевості, як Салютна 2, де в червні відрили «smart-вулицю» з безкоштовним Wi-Fi, зарядками для електромобілів, «розумним» освітленням та системою моніторингу повітря, а також Пейзажна алея, Алея художників і в парку Володимирська гірка.

 

Кнопки виклику поліції, крім функції голосового зв’язку ще обладнані відеокамерами, тому оператор має можливість побачити того, хто викликає правоохоронців.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

11
Супер
2
Сміх
1
Жах
1
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)