10 тисяч грн за монету. Які українські копійки можна вигідно продати

26 Серпня 2021 07:55  0  5774

На Вкраїні та у світі10 тисяч грн за монету. Які українські копійки можна вигідно продати

В Україні 25-копійчані монети продають за 10 тисяч гривень

Рідкісна монета номіналом 25 копійок, датована 1992 роком, стала об'єктом "полювання" українських нумізматів.

 

Українцям рекомендують дуже уважно придивитися до 25-копійчаних монет, які вийшли з ужитку, але все ще залишаються в домашніх скарбничках. Деякі з цих грошових знаків продають за тисячі гривень вже сьогодні, а в майбутньому їх вартість буде тільки зростати.

 

Продати на будь-якому з українських онлайн-аукціонів монету номіналом в 25 копійок можна за десять тисяч гривень. Йдеться про рідкісні нестандартні монети, від експериментальних випусків, з певним браком або з дорогих сплавів, з особливостями штемпеля, а також поєднання різних штампів аверсу і реверсу.

 

Так, найціннішими вважаються 25-копійчані монети 1992 року випуску, у яких є майже непомітний дефект в написі «25 копійок». Нещодавно на аукціоні Violity з'явився лот, це незвичайна монета номіналом 25 копійок.

 

Автор публікації впевнений, що його грошовий знак є єдиним у своєму роді, оскільки в написі «25 копійок» над буквою «о» красується ледь помітний хвостик. Крім того, між буквами «ї» і «про» є з'єднання.

 

На сайті Crafta, що спеціалізується на реалізації монет, такий лот виглядає так:

 

oly

 

Як відомо, браковані монети завжди були і залишаються найціннішими в середовищі нумізматів і цінителів. Так що, якщо ви виявили у своїй скарбничці будь-який грошовий знак, в карбуванні якого були допущені зміщення, викривлення, незвичайні елементи, то ні в якому разі його не витрачайте. 


Джерело: glavcom.ua

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

7
Супер
6
Сміх
3
Жах
4
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)