Прикмети і свята 10 серпня: що не можна робити

10 Серпня в 07:38  0  998

АсортіПрикмети і свята 10 серпня: що не можна робити

Цього дня в 2014 році українські військові вступили в кровопролитні бої з "ДНР" за Іловайськ (Донецька область). Вони тривали протягом місяця і стали однією з найтрагічніших сторінок російсько-української війни. Тільки за офіційними даними, під час бійні загинули 366 військовослужбовців добровольчих батальйонів і ЗСУ, ще 429 отримали поранення, а 300 – потрапили в полон до терористів.

 

Неофіційне свято екологічно чистого палива було засновано в пам'ять про перше його використання. 10 серпня 1893 року був запущений двигун, що працює на паливі, основою якого стало арахісове масло. Виробництво "чистої" енергії біологічного типу вже нормативно закріпили й активно розвивають 48 країн, серед яких – США, Бразилія, Японія, Китай, Індія, Канада та ін. У країнах Євросоюзу біодизель зі сільгоспсировини почав вироблятися в 1992 році, і через 10 років тут уже працювали 245 заводів із виробництва біодизеля сумарною потужністю 22 млн. тонн.

 

Прикмети 10 серпня


Вранці туман водою стелиться – на гарну погоду.

Дощ без вітру – до негоди.

Багато роси – день буде сонячним.

Хмари пливуть високо – до сухої та ясної погоди.

 

Що не можна робити 10 серпня


Цього дня не рекомендується грати весілля. У народі вважалося, що шлюб такий довго не протримається. Також під забороною придбання нових речей, злість, похід до перукаря та ревнощі.

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

6
Супер
0
Сміх
0
Жах
0
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)