Прикмети на 7 вересня: чого не можна робити

7 Вересня в 07:56  0  1085

АсортіПрикмети на 7 вересня: чого не можна робити

У народі 7 вересня - день Тита і Варфоломія. Предки вважали, що Тит - найкращий помічник у "тихому полюванні", тому обов'язково ходили за грибами. Але дітей із собою не брали - побоювалися, що їх може забрати в гущавину лісовик.

 

Збирати гриби йшли з самого ранку. В народі вважали, що сьогодні - останній день, коли це ще можна робити. Адже зібрані пізніше гриби були вже непридатними для засолювання. Хіба що їх можна було смажити.

 

Люди вважали, що до всіх грибів сьогодні потрібно ставитися з повагою, не зривати без потреби неїстівні, не топтати мухомори, не ламати гілки, в лісі поводитися тихо. Але особливою пошаною в цей день користувалися не тільки лісові гриби, а й чайний. В народі вірили, що якщо 7 вересня на світанку в баночку з грибом прошепотіти своє бажання, то воно обов'язково збудеться.

 

А ще 7 вересня в лісі вже зазвичай починався листопад. За його характером у народі визначали погоду. Вважалося, що якщо листя падає "обличчям" вгору - то скоро похолодає, а зима буде холодною. А якщо "обличчям" до землі - це до сприятливої, теплої погоди і м'якої зими.

На грибний урожай теж дивилися, адже якщо він багатий - зима буде затяжною.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

4
Супер
1
Сміх
2
Жах
1
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)