Яке свято 7 серпня: що потрібно обов'язково зробити в цей день

7 Серпня в 08:27  0  832

АсортіЯке свято 7 серпня: що потрібно обов'язково зробити в цей день

Воно присвячене дню кончини святої Анни, матінки Діви Марії і бабусі Ісуса Христа. Інші назви свята: «Макар», «Анна і Макарій», «Ганна Холодна», «Зимоуказница». З цього дня передбачали час настання і характер майбутньої зими. Тривали жнива. 7 серпня також відзначали своє свято мандрівники, або як їх називали в народі, «каліки перехожі»

 

У цей день можна дізнатися, чи буде холодною зима. Якщо вранці холодно, то і зима буде суворою, якщо сухо і тепло вдень, то зима буде морозною, а якщо йдуть дощі, то зима буде теплою і з сонячними днями. Ще це було свято для коней, їх купали, прикрашали гриви стрічками і навіть влаштовували забіги. Переможець отримував смачний корм від кожного з учасників.

 

Також є традиція ходити за грибами і копати картоплю. На вечерю приготуйте грибні або овочеві страви, можете зліпити вареники, зробити картопляні оладки, котлети або просто фаршировану картоплю. Також треба посушити ягоди, зварити з них компот, варення або джем на зиму.

 

У наших предків був час призначати весілля, тому що, якщо сьогодні вийти заміж або одружуватися, то ви проживете в щасті і радості весь час разом. Подружжя будуть вірними один одному, а дітей буде багато, і всі здорові.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

10
Супер
1
Сміх
0
Жах
0
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)